כתבו על הספר:
"קראתי את הספר בנשימה אחת. איני מתיימר להיות מבקר ספרותי. קטונתי. אבל אין לי ספק כי מדובר במסמך אנושי נדיר ומרתק. בצעד אמיץ ביותר, בלי לחסוך בפרטים האישיים, חושף סברון בפני הקוראים את קשיי הפציעה… הוא משתף אותנו בהתמודדות היומיומית עם נכות קשה ובקבלת ההחלטה לחיות את החיים ככל האדם, עד כמה שניתן במצבו. למרות כל הקשיים הנחשפים, מדובר בסיפור אופטימי על שיקום מופלא."
                                                              אבי צור
עורך "הלוחם" – ביטאון ארגון נכי צה"ל


"מבחינה ספרותית הצלחת לתאר מסע בצורה מרתקת ביותר…  
דומני שלא אפריז אם אומר ש "לסובב את הגלגל" צריך להיות ספר חובה במרכזי שיקום ואף במרכזי חינוך לנוער, לשיקום, או כהכנה לקשיים המצפים לכל אדם בחייו… אפילו אני, מנוסה הרבה בחיי… מקבלת את סיפורך כמעצב פרופורציות בהתמודדויות השונות שלי."
                                                           יהודית  – קוראת 


"הספר שלך הגיע אתמול בצהרים וקראתי את כולו ברצף עד היום בבוקר…
ולענייננו, הספר חזק וחשוב בעיני לא רק לאוכלוסיית היעד המקורית שמן הסתם התכוונת אליה אלא לכולם. כפי שציינת בחלקו האחרון של הספר, בעצמך, התמודדות עם קשיים ו"נפילות", תרתי משמע, הרי היא מנת חלקם של כולנו .נפלא בעיני כוח הרצון, ההתמדה והיכולת שלך לצאת מחוזק ואופטימי ממשברים וקשיים.
התאורים האישיים, החושפניים, הכנים והמפורטים בספר, עוצמתיים ומוחשיים מאוד וגורמים לתחושת הזדהות עמוקה והשתתפות של הקורא בחוויות הקשות. לדעתי נכון עשית שלא נהגתה רחמים בקורא ולא הענקת לו הנחות. נראה לי שהספר אמין וחודר הרבה בשל כך ממש. אני בטוחה שלי ולקוראים האחרים, הספר יפקח קצת את העיניים, יגביר את הרגישות לזולת ובמישור האישי, יוסיף עוד קצת כוח ודרכים להתמודדות עם שינויים, קשיים וחיבוטי נפש"
                                                          אתי – קוראת


"מאוד אהבתי… הספר נותן דברים רבים… הפירוט הנרחב של ההתמודדות היומיומית נותן את התחושה הענקית של היכולת להתמודד והכוח העצום שניחנת בו, ונותןלנו כוח להתחבר לכוח העצום הזה בתוכנו…   שהספר הינו חובה לכל אדם שמתמודד עם צרות גדולות, כמובן בריאותיות, אבל גם אחרות, ואף לכל אדם…   נתת לי קצת יותר כוח להתמודד עם החיים, ואתה יכול לצטט אותי…"  
                                                         גל יורין אטיה
                                                         הוצאת גל


"תומר עשה זאת בגדול. רבות מחוויותיו הפנימיות היו כמובן נסתרות מאתנו, אך כעת הן מתגלות בספר חושפני ומעמיק. כל הקורא ספר אישי זה, יזדהה עם הכותב במאבקו לעצמאות ולהישגים, ויבין טוב יותר את מה שעובר על אנשים עם פגיעה מורכבת כשלו… תומר נלחם מרגע הפגיעה על השמירה המיטבית של בריאותו הגופנית והנפשית, על ניצחון בלתי-מתפשר על הכוחות הפועלים עליו וכנגדו מעצם הנכות… הספר לא מרחם על הקורא ויורד לפרטי-פרטים בתהליך השיקומי הקשה שעבר תומר. הספר יצטרף לשורה של ספרים ועדויות שעוזרות לנכים אחרים ולבני משפחותיהם להבין טוב יותר, להפנים, להתגבר ולהצליח… תומר השתקם, ניצח, לא החלים לגמרי מאותה "נפילה" אך בהחלט יצא מחוזק, משכיל, תומך ויוצר."
                                                   פרופ' אבי עורי
                                                   מנהל המערך השיקומי במרכז הרפואי "רעות"
                                                   פרופ' לרפואה שיקומית, אוניברסיטת תל-אביבמחיר ספר אחד     75   שח  (כולל משלוח)
מחיר שני ספרים   130 שח (כולל משלוח)
מחיר ספר דיגיטלי 30   שח