החיים המודרניים הם מלאי מתחים, סטרס וחרדה. אנחנו כל כך רגילים להיות בלחץ שזה הפך להיות המצב הרגיל והמוכר, אולם לחץ וסטרס מתמשכים פוגעים בתפקוד מערכות הגוף ותורמים להיווצרות מחלות.

 

ד"ר תומר סברון מלמד אנשים כיצד להיות רגועים בתוך היומיום האינטנסיבי, ולמעשה בכל מצב. הידע והכלים שד"ר סברון מעביר בספר הם משני חיים: באמצעותם ניתן לחזק את מערכת העצבים האחראית על הרוגע, ליצור שינוי בדפוסי החומרים וההורמונים הזורמים במוח ובגוף שלנו, וליצור שינוי בדפוסי המחשבה שלנו.

הכלים הפשוטים והמעשיים שתומר מעביר בספר הם כלים שיוצרים ריפוי עמוק בכל הרמות, ולכן הכלים האלו ישפרו את המצב הנפשי, הרגשי והגופני של הקורא.

תומר היקר!
הגעתי לסדנא מיואשת וחסרת תקווה, בעקבות התמודדות ממושכת עם חרדות ומתחים. בארבעת המפגשים של הסדנא הענקת לי/לנו מהידע העשיר שלך ומהניסיון האישי והראית לי שאפשר לשנות דפוסי חשיבה. הענקת לי כלים לשינוי שכבר מוכיחים את עצמם!

מרים.

תומר, מברכת מידי יום על השתתפותי בסדנא! וממליצה למכרים!

גליה

תומר יקר,
אני רוצה להודות על הסדנא הנפלאה. אני מרגיש שהכמה מפגשים האלה לקחו אותי המון קדימה, ושהחרדה בה הייתי נתון כדבר יום ביומו הולכת ומתרחקת ממני…

גיא

זאת עובדה שבפעם הראשונה בחיי שאני ממש מרגיש שינוי… לא מרגיש אלא ממש חי אותו: בעבודה, במשפחה המדהימה שלי, בבריאות, בהכל, וזה נפלא ומדהים…

יוסי

תומר היקר,
תודה מקרב לב על הסדנא!
עוד בונוס אדיר הוא שהתחלתי לישון ממש ממש טוב ולהירדם בקלות. לפני כן, פשוט לא הייתי מצליחה להירדם, וזה היה מאבק שלפעמים לקח שעות.

דפנה

תומר היקר,
הנאה צרופה ללמוד את הקורס!
תודה על הידע על החוויה והלימוד.
אתה מיוחד בדרכך ומאחלת שתמשיך להפיץ את כל הטוב הזה בעולם.
חיבוק ענק ממני…

שלי

תומר היקר והאהוב!
תודה על כל רגע שהקדשת לנו בסדנא הנפלאה הזו. ללא ספק אני אנצור ואיישם כל מה שלימדת אותי! היה לי העונג להיות חלק מבית ספר אמיתי לחיים, מפעל שמייצר שלווה ושקט פנימי וכמובן שמחתי לפגוש ולהכיר אדם כמוך!

חיים

תומר היקר,
זכינו להכיר בן אדם מיוחד ונפלא שמקרין המון אור ואהבה שבאים לידי ביטוי בסדנא שאתה מעביר. קיבלנו כלים חשובים וחזקים לשינוי הרגלי חשיבה ולהגברת הביטחון, למדנו המון על עצמנו וכיצד להירגע ולנשום נכון. תודה רבה רבה לך שבחרת לחלוק איתנו את הידע הרב שיש לך בנושא התמודדות עם לחץ וחרדות ובכך עזרת לכל אחד ואחד מאיתנו לשפר את איכות החיים ולצעוד לעבר חיים של רוגע.

אתי

קודם כל תודה רבה לך על כל מה שלימדת אותנו, מאוד עזרת לי להקשבה עצמית, למדתי איך להרגיע את עצמי, איך על ידי מחשבות חדשות לנצח את המחשבות הטורדניות.

דבר נוסף מאוד חשוב עזרת לי להתחיל להדוף את המחלה האוטואימונית שאני סובלת ממנה זה כשמונה שנים, שוב תודה!

שולי

תומר יקר,
תודה על סדנה מעשירה ומלמדת.
הגעתי עם הרבה בלבול ודאגה וכבר מהמפגש הראשון הרגשתי הקלה ואופטימיות.

כאדם מעשי, שמחתי לקבל ממך כלים קונקרטיים ויישומיים לתרגול. הסיכומים ששלחת בסוף כל מפגש גם הם נהדרים ומרגיע אותי לדעת שאוכל לחזור אליהם בעת הצורך.
נתת לי הרבה השראה.
תודה גדולה!

חן

תומר היקר , מה שלומך?
אני מתחזק כל יום עוד ועוד. איזה תהליך נפלא וחזק עברתי עם הסדנא הנפלאה שלך…
השינה חזרה אליי, אני ישן ממש טוב כמעט כל לילה.
תודה רבה!

ארז

Print Friendly, PDF & Email