ריפוי עצמי-טבעי – דברים שלא ידעתם על מים

לפקוח את העיניים – על המים…

חברים וחברות יקרים ויקרות!   שותפים לדרך…

מה שלומכם שלומכן?

מים הם אחד הדברים שאנו עושים בו שימוש קבוע ויומיומי ולוקחים אותו כמובן מאליו. פוסט זה עשוי לשנות את אופן ההסתכלות שלכם על מים, ולשנות את חייכם. לטובה כמובן… (:

בחלקו הראשון של הפוסט אספר לכם על מה יש במים שאתם שותים ומה זה עושה לכם, ואיזה מים הם היחידים הראויים לשתיה. ובחלק השני אדבר על מה קורה כאשר מתחילים לשתות מים נקיים. כמו כן אני מצרף לפוסט זה, בסופו, הרצאה בת חצי שעה על מים (מתורגמת). זו הרצאה ממש שכדאי לראות כדי להבין עד כמה חשוב לשתות מים נקיים.

אז מה יש במים שאתם שותים?

כיום כמעט כל המים שבכדור הארץ עליו אנו חיים הינם מזוהמים, תוצאה של שנים על גבי שנים של שפיכת חומרי פסולת רעילים ממפעלים לים, ריסוסים שמגיעים בסופו של דבר למאגרי המים, נזילה מבטריות ומצברים, ניקוי מיכליות נפט באוקיינוסים, פסולת רדיואקטיבית שמגיעה גם היא למים, צנרת מחלידה, ועוד…

כך שהמים שמגיעים אלינו דרך מערכת הצינורות העירונית והארצית הינם מזוהמים במגוון חומרים רעילים ומסרטנים, החל ממתכות כבדות, חומרי הדברה ופסולת ממפעלים שונים, אבנית, כלור, ופלואור. כל אחד מחומרים אלה הוא רעיל ומזיק בפני עצמו וביחד הם מהווים רעילות גבוהה שמצטברת בגוף לאורך השנים.

*בארץ מוסיפים פלואור למים בתואנה שהוא מונע עששת שיניים, ולא אכנס כאן לדיון אם זה אכן נכון או לא. אולם הפלואור שמוסיפים בארץ למיי השתיה שלנו הינו למעשה חומצה פלואוריסטית הלקוחה משאריות רעילות של מפעלי תעשיה, שאריות שהטיפול בהם דורש לבישת כפפות ומסכה. חומצה פלואוריסטית הינה חומר רעיל לגופנו. פלואור גם פוגע בפעילות של בלוטת התירויד וגורם לירידה בהפרשת ההורמון תירוסין (T4).

בקבוקי המים המינרלים גם הם פתרון מפוקפק, וזאת מכמה סיבות. ראשית, המים של חלק מהיצרנים אינם יותר ממי ברז שעברו סינון. שנית, רובם מכילים פלואור, שהוא כאמור חומר רעיל. ושלישית, הפלסטיק ממנו עשויים בקבוקי המים המינרלים מכיל חומרים רעילים ומסרטנים שמשתחררים מהפלסטיק למים, בין היתר החומר BPA שנמצא כקשור לסרטן השד. בנוסף, אי אפשר שלא להזכיר את הנזק הסביבתי העצום לכדור הארץ שלנו, ביצור ובמחזור מיליארדי הבקבוקים, ומה גם שמרביתם אינם ממוחזרים כלל (אני מצרף גם סרטון חמוד על הנושא).

אתם אולי חושבים, "כן, אבל אני שותה מים מסוננים, אז הם נקיים…"

אז זהו, שלא.

מערכות סינון המים הנפוצות, ברי המים למיניהם, מוציאות רק את המולקולות הגדולות ואת הכלור. הפלואור, המתכות, האבנית, ורעלים אחרים עוברים דרך המסננים היות והם קטנים יותר מרמת הסינון. בנוסף, הפילטרים, בהיותם רטבים וחשוכים, מהווים מקום אידיאלי לצמיחה של חיידקים ופטריות למיניהן. וכך, אתם שותים כביכול מים "מסוננים" שלמעשה עדיין מלאים בחומרים רעילים לגוף.

מערכת סינון המים היחידה שבאמת מוציאה את הכל כמעט, היא מערכת אוסמוזה הפוכה . זאת מכיוון שיש בה פילטר מיוחד (ממברנה) המסנן הכל, כולל את הפלואור הקטנטן. קיימות גם מערכות של זיקוק המים באמצעות אידוי המים ואז עיבויים חזרה למצב נוזלי (כמו שרואים טיפות על מכסה של סיר בזמן הבישול). מתקבלים מים מזוקקים שהם מים נקיים וטהורים לגמרי, וזה הדבר הטוב ביותר, אך מערכות ביתיות כאלה פחות נפוצות בארץ כרגע.

לסיכום החלק הזה, מים מזוקקים הם המים היחידים שבאמת ראויים לשתיה, ומערכת סינון באמצעות אוסמוזה הפוכה היא מערכת הסינון היחידה שמנקה את המים.

ועכשיו אני רוצה לספר לכם קצת על מה שיקרה לכן ולכם כאשר תתחילו לשתות באופן קבוע מים טהורים (כלומר, מים מאוסמוזה הפוכה או מים מזוקקים).

אפשר לסכם את זה במשפט אחד: הגוף שלכם יתחיל להתנקות מכל הרעלים והמשקעים שהצטברו בו במשך השנים.

מים רגילים, אותם שותים מרבית האנשים, רק מוסיפים עוד רעלים לגוף, ואין להם שום יכולת להוציא רעלים אך מחוץ לגוף. כלומר, אם אתם שותים הרבה מים במטרה לנקות את הגוף, אז אתם רק מכניסים עוד רעלים פנימה… אם יש לכם קומקום חשמלי מספיק להתבונן פנימה ולראות את כל המשקע הנורא שנוצר בתחתיתו, כדי להבין זאת. אגב, אני שותה מים מאוסמוזה הפוכה כבר הרבה מאוד שנים. יש לי קומקום בן תשע, והוא נראה כמו חדש. אין בו שום משקע!

לעומת זאת, למים טהורים יש יכולת להוציא איתם החוצה רעלים מהגוף. כלומר שאם אתם שותים מים נקיים, הם מוציאים רעלים מהגוף שלכם. וככל שתשתו יותר, כך הגוף שלכם יתנקה מהר יותר מרעלים ומשקעים. בהרצאה המצורפת, הוא מדגים את זה בדקה ה- 21. תסתכלו בזה.

יש כיום מגוון גדול של חברות שמתקינות מערכות סינון אוסמוזה הפוכה. ואלה אפילו לא יקרות, והרבה פעמים עולות פחות מברי המים האופנתיים…

נקודה אחרונה למחשבה:  לאוטו שלכם לא הייתם מכניסים דלק מזוהם ומלוכלך. אז למה לגוף שלכם אתם עושים את זה??

אני מקווה שדבריי אלו, כמו גם ההרצאה המצורפת, תגרום לכם ולכן לעשות את השינוי הקטן הנדרש, ולהתחיל להכניס לגופכם רק מים נקיים… (:

באהבה,

תומר (:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *